Hakkımızda

Sienka

Hakkımızda

Sienka kurulduğu günden itibaren her geçen gün sahip olduğu bilgi ve birikimini kullanarak gerek ürün yelpazesini gerekse üretim teknolojisine paralel olarak kapasitesini sürekli artırarak sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. 

Sienka olarak gün geçtikçe gelişen ve büyüyen firmamız kendi bünyesinde Sienka Küpeşte ve Sienka Cephe olarak iki farklı sekörde adım atmış ve başarı sağlamıştır.

Sienka Küpeşte olarak; amacımız müşterilerimizin tüm profil ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılamak, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmek; hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sienka Küpeşte olarak hizmet gösteren küpeşte firmamız  müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hazırladığımız küpeşte uygulamamızı garantili olarak sizlere sunmaktayız.  İşlemlerimizi en kısa süre içerisinde gerçekleştirip alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile her türlü küpeşte sistemleri hizmetlerinde yanınızda olduğumuzu belirtmekten kıvanç duyarız. 

Sienka Cephe tarafından üstlenilen işler; projenin analiz, araştırma, eşsiz tasarımıyla başlatılıp, tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek hayata geçilir. Bu hizmetlerde amaçlanan yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, müşterilerimizin yatırımını en ekonomik şekilde doğru malzeme seçimi ve doğru detay çözümleri ile hizmetinize sunmaktır. 

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedef almış olan firmamız tüm süreçler ile yakından ilgilenmekte olup işlemlerinizi sorunsuz, garantili ve kısa süre içerisinde teslim etmektedir.